Кина жица машина LK-22A (6 ") фабрика и добавувачи | Sibo

Жица машина LK-22A (6 ")

Краток опис:

параметри алатка: Бакар и алуминиумски кабел може да се намали до 22mm, но тоа не треба да се користи за сечење челик жица и бакар тешко жица. Leagth: 160mm Тежина: 0.19kg


детали за производот

Тагови производ

Параметри алатот
Бакар и алуминиумски кабел може да се намали до 22mm, но тоа не треба да се користи за сечење челик жица и бакар тешко жица.
Leagth: 160mm
Тежина: 0.19kg


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!