China Wire Cutter LK-22A (6 ') fabrika dhe furnizuesit | Sibo

Teli Cutter LK-22A (6 ')

Përshkrim i shkurtër:

Parametrat Tool: Bakri dhe kabllo alumini mund të jetë prerë në 22mm, por ajo nuk duhet të përdoret për të qethur tela çeliku dhe bakri tela vështirë. Leagth: Pesha 160mm: 0.19kg


Detail Product

Produkt Tags

Parametrat Tool:
Bakri dhe kabllo alumini mund të jetë prerë në 22mm, por ajo nuk duhet të përdoret për të qethur tela çeliku dhe bakri tela vështirë.
Leagth: 160mm
Pesha: 0.19kg


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!